Skip links
onas_slider7
onas_slider5
onas_slider6
onas_slider4
onas_slider3
onas_slider7
onas_slider5
onas_slider6
onas_slider4
onas_slider3
o Strefie Wnętrz

Jesteśmy
zespołem pasjonatów, którzy oddają się sztuce projektowania wnętrzcenioną firmą wnętrzarską, która dostarcza wysokiej jakości produktyfirmą, której filozofią jest łączenie funkcjonalności z estetykąekspertami w dziedzinie wnętrz i stawiamy na indywidualne podejścieTwoją Strefą Wnętrz !

Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom Klientów stworzyliśmy Strefę Wnętrz. Miejsce, gdzie w miłej atmosferze, przy dobrej kawie można wybrać i kupić nietuzinkowe produkty, upiększające wnętrza Twojego wymarzonego domu. Nasz showroom zrodził się z pasji i zamiłowania do piękna oraz estetyki. Wnętrza wychodzące spod naszej ręki, prócz profesjonalizmu odznaczają się domową atmosferą i dbałością o szczegóły. To niezwykłe miejsce na mapie elbląskich salonów wnętrz tworzą trzy kobiety-zespół wysokiej klasy specjalistów w dziedzinie aranżacji wnętrz i obsługi klienta.

Od wielu lat, z pasją i zaangażowaniem, współtworzyliśmy piękne przestrzenie, które emanują harmonią, inspiracją i funkcjonalnością. Nasza kolekcja produktów do wyposażenia wnętrz jest ukoronowaniem tych doświadczeń - starannie wyselekcjonowana, by przynieść Ci najwyższą jakość i wyjątkowy design.

Zanurz się w tym wyjątkowym świecie inspiracji, gdzie Twoje marzenia przechodzą w rzeczywistość. Naszym celem jest stworzenie przestrzeni, w których Twoje życie będzie odzwierciedlone w każdym detalu. Twój dom stanie się miejscem, w którym odnajdziesz swój unikalny styl, a każdy dzień spędzisz w otoczeniu, które inspiruje, uskrzydla i daje poczucie spełnienia.

Nasz showroom to nie tylko miejsce prezentacji produktów, to także okazja do doświadczenia wyjątkowej atmosfery i niepowtarzalnej obsługi przy pysznej kawie.

Przyjdź do nas i zainspiruj się wnętrzem, które mieni się oryginalnością.

zapraszamy

Poznaj nasz zespół

Nasz zespół to kreatywne dusze, które doskonale rozumieją indywidualne potrzeby każdego klienta. Ich pomysłowość i dbałość o detale pozwalają na tworzenie aranżacji, które są zarówno funkcjonalne, jak i piękne.

Aleksandra Szczotka

Aleksandra Szczotka

Agata Kruk

Agata Kruk

Wioletta Berent

Wioletta Berent

Zobacz
Przesuń